fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Fotografujemy » Komercyjna i produktowa
19 listopada 2015
30 kwietnia 2020
Rafał Krasa

Mistrzostwa Polski w pływaniu

Niniejszy wpis z Mistrzostw Polski w Pływaniu leżał w szufladzie prawie rok, aż w końcu sam o sobie przypomniał kilka dni temu, kiedy podczas zdjęć z zupełnie innej dziedziny, użyliśmy wiedzy i doświadczenia z basenu. Przypominam, fotografowaliśmy Nikonem D800 z Nikkorem 70-200 f/2.8 VRII oraz Olympusem OM-D E-M1 z M.Zuiko 40-150 f/2.8 PRO + TC 1.4 i na basen wybraliśmy się dla sportu – poćwiczyć fotografię i to na zupełnie nowym dla nas polu. Byliśmy tam dla zabawy, w klapkach, a oto garść wspomnień ;)


Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Mieszkanie przy OgrodowejKomercyjna i produktowa5 listopada 201630 kwietnia 2020Diana Krasa

Mieszkanie przy Ogrodowej

Z architektami wnętrz pracuje się najlepiej! I dość łatwo to uzasadnić. Po pierwsze, to co widzimy, gdy to fotografujemy, jest zwykle piękne, estetyczne i ma ciekawą formę. Brzmi to nieco jak farmazon, ale tak jest – bardzo przyjemnie przebywa się w pięknych wnętrzach i kropka. Po drugie, tak dobrze skrojony obraz, bardzo łatwo się fotografuje. Aparat na statywie, a spust wciska się sam, zdalnie. I po trzecie, gdy fotografujemy wnętrza, architekci tam są i dbają o każdy detal. Szukają dziury w całym, przyczepiają się do każdego, najmniejszego niedociągnięcia i są w stanie całkowicie przebudować nam kadr, tylko dlatego, że choć (...).

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Accor HotelsKomercyjna i produktowa3 marca 201630 kwietnia 2020DR5000.com

Accor Hotels

Kompleksowa oprawa zdjęciowa trzygwiazdkowego hotelu Mercure Lublin Centrum, z grupy Accor Hotels. Zdjęcia wykonane zostały w odświeżonym wnętrzu hotelu – w lobby, pokojach, restauracji oraz salach konferencyjnych.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Mieszkanie M+MKomercyjna i produktowa9 września 201430 kwietnia 2020Rafał Krasa

Mieszkanie M+M

Za realizacją tego wszystkiego stoi grupa architektów, którzy jako 081 architekci tworzą wnętrza i zewnętrza. Są diabelsko zdolni jako architekci i przede wszystkim wyjątkowo sympatyczni jako ludzie. Po siedemnastu seriach poprawek powinniśmy ich już znienawidzić, ale jest odwrotnie, mamy ogromną nadzieję, że to pierwsza i nie ostatnia okazja do pracy z nimi. Mają w zanadrzu, a raczej w realizacji, sporo kolejnych bardzo ciekawych projektów.

9 komentarzy

21 listopada 2015

Kiedy warsztaty kochani!!! Please :)

Luk
21 listopada 2015

Pomimo mojej sympatii dla marki nie potrafię zaakceptować żółtaczki która wyłazi na skórze – od razu widać które zdjecia są z nikona :(

PERKOVSKI
21 listopada 2015

D800 i tak sie podciagnał. w Starszych modelach żółty zafarb to dopiero była zmora..

S
21 listopada 2015

Jak dla mnie świetne.

21 listopada 2015

no i kolejny wpis, oby więcej :)

Pini
21 listopada 2015

Polecam każdemu wpisać w Google Images frazę „mistrzostwa polski w pływaniu”, a następnie „olympic swimming”. Wcale nie zdziwię się jak zaraz będziecie fotografowali na olimpiadzie… Brawo!

roniek2
22 listopada 2015

Mialem Nikona D700. Z perspektywy czasu byl to najlepszy aparat na rynku. Wyciagniete klawisze I przełączniki , intuicyjność wyróżniala ten aparat z pośród innych. Płakalem jak go sprzedawalem ale tych żółcieni nie mogłem wybaczyć. To bylo okropne. Patrząc na nowe modele to kolorystyka nadal posiada żółtaczkę. Najbardziej wkurzające jest to , że wierni marce udają, że nie ma problemu.

Janek
22 listopada 2015

Jak dla mnie zwykłe zdjęcia, przyzwyczailiście do ponad przeciętnych :)

27 stycznia 2016

Sport to taka specyficzna dziedzina, w której aby się wyróżnić trzeba mieć dryg i wyczucie dyscypliny w danej kategorii sportowej, dlaczego? Bowiem każda dyscyplina rządzi się swoimi prawami i posiada momenty kulminacyjne. Tutaj typowy reportaż, dla którego zdjęcia są ok i nie mam zastrzeżeń. Proszę nie myśleć, że forma komentarza to jakakolwiek zawiść typowego Polaka w sieci itp. to jedynie spostrzeżenie, ani ujma ani wyróżnienie. Chrztów, Ślubów itp. nie mnie oceniać – nie moja kategoria, ale przyznam, że są godne polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *