fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Filmujemy » Filmy komercyjne
31 marca 2015
30 kwietnia 2020
Diana Krasa

„Wild at Heart” – Mariusz Przybylski


W grudniu mieliśmy ogromną przyjemność wykonać filmowy reportaż z pokazu zimowo-wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego, „Wild at Heart”. Po pokazie Babyliss zaprezentował swoje lokówki, a na stoisku pojawiły się ogromne wydruki naszych zdjęć oraz nasze filmy. Zdjęcia do reportażu, montaż i cała postprodukcja to nasze dzieło.

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Filmujemy!Filmy komercyjne2 lipca 201330 kwietnia 2020DR5000.com

Filmujemy!

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał, DR5000 zaczęło produkcję filmów. Dziś pracujemy we Wrocławiu i jest to klatka z porannych zdjęć. A już, mamy nadzieję, niedługo, całe filmy pojawią się na naszym blogu :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Film reklamowy na pięć gwiazdekFilmy komercyjne4 marca 201430 kwietnia 2020DR5000.com

Film reklamowy na pięć gwiazdek

To nie był nasz pierwszy film, ale pierwszy tak ważny. Przede wszystkim dlatego, że tym razem zajęliśmy się całą produkcją i to nawet szerzej niż zwykle, bo poza przygotowaniami, scenariuszem, zdjęciami, montażem i całą postprodukcją, wyjątkowo musieliśmy jeszcze przygotować format do emisji w kinie. Myślenie o filmie trwało kilka miesięcy, ale jak stare wygi, brawurowo, zdjęcia zakończyliśmy dopiero w ubiegłym tygodniu. W sumie z kamerą pracowaliśmy przez 3 dni i wszystko odbyło się zgodnie z założeniami scenariusza.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, uonet+ – film wizerunkowyFilmy komercyjne23 października 201330 kwietnia 2020Diana Krasa

uonet+

W zapowiedzi usłyszeliście o filmach, które utknęły. I oto dwa z nich odutknęły! Mamy do pokazania pierwszy film, który nakręciliśmy na początku tego lata dla firmy VULCAN Sp z o.o. i jesteśmy z niego dumni. Poszczególne sceny powstały we Wrocławiu, Warszawie i Lublinie, a zdjęcia trwały 3 dni. Kadry, światło, kamera, dźwięk, a nawet korekcja i montaż – wszystko było w naszych 4 rękach.

2 komentarzy

Krzyś
1 kwietnia 2015

Mało kto to zrozumie, ale film świetnie opowiada historię, choć bez narratora. Światła mała, a wszystko ostre, stabilne i bez szumu. Aż dziwne, że robicie takie rzeczy we dwoje :)

1 kwietnia 2015

Pełen pozytyw dla was wielkie brawa Polak potrafi.. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *