fearless wedding photographer ispwp wedding photographer ispwp wedding photographer
dr5000.com, logo

Jesteśmy rodzeństwem, które poza więzami krwi
połączyła ogromna pasja, zawód i wspólne cele.

Filmujemy » Filmy komercyjne
4 marca 2014
30 kwietnia 2020
DR5000.com

Film reklamowy na pięć gwiazdek

film reklamowy warszawa

Link bezpośredni do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=FgCpjIrXGpo

To nie był nasz pierwszy film, ale pierwszy tak ważny. Przede wszystkim dlatego, że tym razem zajęliśmy się całą produkcją i to nawet szerzej niż zwykle, bo poza przygotowaniami, scenariuszem, zdjęciami, montażem i całą postprodukcją, wyjątkowo musieliśmy jeszcze przygotować format do emisji w kinie. Myślenie o filmie trwało kilka miesięcy, ale jak stare wygi, brawurowo, zdjęcia zakończyliśmy dopiero w ubiegłym tygodniu. W sumie z kamerą pracowaliśmy przez 3 dni i wszystko odbyło się zgodnie z założeniami scenariusza.

Intercontinental to 5-cio gwiazdkowy hotel, absolutnie z kosmosu. Na jego 44 piętrach mieści się, między innymi, pijalnia czekolady E.Wedel, restauracja Platter, w której szefem kuchni jest Karol Okrasa, a na samym szczycie, niczym wisienka na torcie, RiverView Wellness Center z cudownym basenem tuż pod zegarem Pałacu Kultury i Nauki.

Presja była ogromna, ale to cudowne, ekskluzywne miejsce, a my świetnie znamy wnętrza hotelu – to wszystko bardzo ułatwiło nam pracę. Rok temu wykonaliśmy dużą sesję wnętrz oraz personelu Intercontinentala i przez 5 dni mieszkaliśmy na 36 piętrze. Poznaliśmy każde jedno piętro, mnóstwo fantastycznych ludzi i kiedy tym razem przygotowywaliśmy scenopis, pisaliśmy go już „z głowy”. Pracę w RiverView zakończyliśmy o 3:00 nad ranem, a w międzyczasie, w samym środku nocy wskoczyliśmy sobie do wody i w całkowicie pustym obiekcie szukaliśmy inspiracji na kolejne kadry. Taka to ciężka praca filmowca :)

W chwili, w której pojawia się ten wpis na naszym blogu, my jesteśmy zapewne w Multikinie, w Złotych Tarasach, na otwarciu Warsaw Fashion Film Festival i po raz pierwszy oglądamy nasz film na tak ogromnym ekranie (największym w Polsce!). Przed emisją byliśmy strasznie ciekawi jakie to będzie uczucie, czy może będzie widać coś więcej lub mniej. Obiecuję, że po emisji dopiszemy fragment o tym, jak było :)

I żeby nie było – to nie jest jeszcze jakaś hiperprodukcja, to zaledwie kilkudziesięciosekundowy filmik, ale jak na nasze cztery ręce było to sporo pracy i wiele spraw było ponad nasze siły i możliwości, a ostatecznie udało się. Nauczyliśmy się wiele, spodobało nam się nie mniej niż fotografia i jesteśmy po raz pierwszy na kinowym ekranie. Co może nas teraz powstrzymać przed następnym krokiem? Chyba tylko lenistwo :)

EDIT: Jesteśmy po emisji filmu w kinie. O dziwo wszystko wyświetlało się idealnie, nie zbrakło nawet jednej klatki, a kolory wyszły dokładnie tak jak je ustawiliśmy (nawet pomimo konwersji do innej przestrzeni barwnej). To był niemały stres, bo przygotowanego do kina zestawu plików nie da się odtwarzać na komputerze, więc mogliśmy tylko trzymać kciuki. Najwyraźniej trzymaliśmy świetnie :) Jeśli chodzi o odczucia, to ogarnęła nas zaskakująco duża trema, dokładnie taka sama jak podczas przestawienia szkolnego. Kilkaset osób patrzyło się na stworzony przez nas obraz i chcieliśmy, aby podobało im się. Na dużym ekranie najwyraźniej każdy film wygląda lepiej, a nasz nie był wyjątkiem. Generalnie polecamy zabawę w Hollywood, to genialne uczucie i zakładać należy, że tym lepsze im większy jest film :)

Podobne wpisy:
fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, Filmujemy!Filmy komercyjne2 lipca 201330 kwietnia 2020DR5000.com

Filmujemy!

Gdyby ktoś jeszcze nie słyszał, DR5000 zaczęło produkcję filmów. Dziś pracujemy we Wrocławiu i jest to klatka z porannych zdjęć. A już, mamy nadzieję, niedługo, całe filmy pojawią się na naszym blogu :)

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, „Wild at Heart” – Mariusz PrzybylskiFilmy komercyjne31 marca 201530 kwietnia 2020Diana Krasa

„Wild at Heart”

W grudniu mieliśmy ogromną przyjemność wykonać filmowy reportaż z pokazu zimowo-wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego, „Wild at Heart”. Po pokazie Babyliss zaprezentował swoje lokówki, a na stoisku pojawiły się ogromne wydruki naszych zdjęć oraz nasze filmy. Zdjęcia do reportażu, montaż i cała postprodukcja to nasze dzieło.

fotografia ślubna warszawa, zdjęcia ślubne warszawa, uonet+ – film wizerunkowyFilmy komercyjne23 października 201330 kwietnia 2020Diana Krasa

uonet+

W zapowiedzi usłyszeliście o filmach, które utknęły. I oto dwa z nich odutknęły! Mamy do pokazania pierwszy film, który nakręciliśmy na początku tego lata dla firmy VULCAN Sp z o.o. i jesteśmy z niego dumni. Poszczególne sceny powstały we Wrocławiu, Warszawie i Lublinie, a zdjęcia trwały 3 dni. Kadry, światło, kamera, dźwięk, a nawet korekcja i montaż – wszystko było w naszych 4 rękach.

3 komentarzy

Tomasz
30 grudnia 2018

Czym to nagrywaliście? :) top quality :)

DR5000.com
30 grudnia 2018

Dzięki! Nikon D800.

Robert K
12 grudnia 2019

DR5000 zrobiliby to dobrze nawet gdyby, kręcili młynkiem do pieprzu. Są stworzeni do tej pracy… :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *